Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,123
» Postów na forum: 145,667

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 583 użytkowników online.
» 4 Użytkownik(ów) | 570 Gość(i)
AhrefsBot, Amazonbot, Applebot, Bing, Facebook, Google, Petalbot, SemrushBot, Twitter, andrzejkrol85, dragen, Galaxtus1916, patryk88

Ostatnie wątki
usługi i produkcja CNC
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
45 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Rekuperatory
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
48 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Sklep z miodami
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
52 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Noclegi Białka Tatrzańska...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
58 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
PROJEKTY INSTALACJI ELEKT...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Warto skorzystać
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
OKNA PREMIUM
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Garaże ocieplane z płyty ...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Rodzinny dom gościnny
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Pakowanie przemysłowe
Forum: HydePark
Ostatni post: Szymon31
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 35
» Wyświetleń: 3,235

 
  zawijanie blachy
Napisane przez: Henrietta - 29.01.2019, 13:07 - Forum: Dom i ogród - Brak odpowiedzi

Robiliście może kiedyś taką usługę tutaj

http://laser.prodmax.pl/content/12-walcowanie z zakresu zawijanie blachy? Bo musze się do jakiejś firmy zgłosić aby mi zrobili zawijanie blachy i chyba będa to oni. Bo nic innego sensownego nie mam.

Wydrukuj tę wiadomość

  okna
Napisane przez: Henrietta - 29.01.2019, 12:31 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (24)

Macie może takie okna 
http://markbud.pl/
okna schuco warszawa - szukam w tej lokalizacji.  Czytam opinie na necie i sa pozytywne więc chyba zamówię 
okna schuco warszawa dla siebie. Jakie firmy jeszcze możecie polecić do sprawdzenia?

Wydrukuj tę wiadomość

  Nieodgadniona
Napisane przez: pitipitu - 29.01.2019, 09:34 - Forum: Kryminał, Sensacja - Odpowiedzi (4)

Kolejny sukces Mroza ;-) Nie wiem, jaka jest książka, ale koleś ponownie ma bestsellera na etapie przedsprzedaży.
Rozkochał, ale co mam poradzić, skoro każda jego książka po prostu wciąga?

https://virtualo.pl/ebook/nieodgadniona-i236227/

Wydrukuj tę wiadomość

  Wyjście na drinka
Napisane przez: kongo - 28.01.2019, 18:30 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (1)

W Warszawie jest sporo ciekawych miejsc na organizacje takiej imprezy. Może po prostu wypad do ciekawego baru, gdzie każdy będzie mógł się wyluzować i porozmawiać na tematy inne niż praca My byliśmy w Roots http://therootsbar.com/#section-location Świetne miejsce obok Teatru Narodowego. Można również dowiedzieć się tam o sztuce barmańskiej i pooglądać historyczne eksponaty zwiazane ze sztuką barmańską.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zadbane wnętrze
Napisane przez: kongo - 28.01.2019, 18:27 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (108)

Zawsze, ale zawsze to powtarzam, dobrze dobrane meble to jedynie połowa sukcesu, do stylu wlicza się również (przynajmniej według mnie) wszelkie elementy dekoracyjne, chociażby do kuchni, ja swoja kuchnie wyposazylem na https://www.adacor.pl/ i to wlasnie mniejsze elementy dekoracyjne decydują o jej stylu

Wydrukuj tę wiadomość

  karma dla psa
Napisane przez: kongo - 28.01.2019, 18:20 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (37)

Jeżeli chodzi o psią karmę, to koniecznie trzeba mieszać karmę mokrą - http://www.psiabuda.com.pl/pl/c/Karma-mokra-dla-psa/336 i suchą. No dieta musi być zbilansowana w odpowiednie proporcje składników odzywczych. Tak samo ilości karmy są bardzo ważne. Psa nie można przekarmiać. Zwierzaki często chcą jeść i jeść a wcale im to nie służy Wiem coś o tym

Wydrukuj tę wiadomość

  Serwis komputerowy
Napisane przez: kongo - 28.01.2019, 18:16 - Forum: Sprzęt Komputerowy - Odpowiedzi (14)

W sumie każde większe miasto ma jakieś serwisy komputerowe na miejscu. Gorzej już jest z mieszkańcami mniejszych miejscowości. Ja tak właśnie mam ale też jakoś daje radę z takimi naprawami Można skorzystać w takiej sytuacji z usług serwisu https://gadgetserwis.pl/serwis/ gdzie oprócz miejscowych napraw przyjmują wysyłki zepsutych sprzętów kurierem. Zobaczcie sobie ich zakres usług oraz cennik, wszystko mają rozpisane na stronce.

Wydrukuj tę wiadomość

  Urzadzanie salonu
Napisane przez: kongo - 28.01.2019, 18:03 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (95)

Chciałabym w moim domu stworzyć taką przyjemną domową atmosferę, by wchodząc nie chciało się już z niego wychodzić. Wiem, że bardzo duży wpływ mają na to jakieś fajne dodatki. Widziałam tutaj https://estilex.pl/99-poszewki-na-poduszki-dekoracyjne , kilka fajnych poduszek które idealnie nadawały by się do mojego salonu. Na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę?

Wydrukuj tę wiadomość

  Poszukiwanie miłości przez internet
Napisane przez: kongo - 28.01.2019, 17:54 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (3)

Nie jest wyjściem wejście na pierwszy lepszy portal, gdzie nie wiadomo na kogo się trafi. Warto zadbać o to, by znajomości czy nawet randki były bezpieczne, a oferty poważne. Przecież wiele się teraz słyszy o wszelkich oszustach, warto o tym pamiętać zanim się rzuci w wir nowych znajomości. Wiele osób szukając swojej drugiej połówki zagląda na MyDwoje https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-of...rymonialne i to z powodzeniem, bo jest to sprawdzona i bezpieczna forma nawiązywania znajomości.

Wydrukuj tę wiadomość

  Nowa bateria w smartfonie
Napisane przez: kongo - 28.01.2019, 17:43 - Forum: Telefonia/GSM/NAVI - Odpowiedzi (39)

Nie od dziś wiadomo, że baterie w smartfonie zbyt wytrzymałe nie są . Niestety dzisiejsze telefony bardzo szybko się rozładowują, dlatego zastanawiam sie czy nie kupić sobie powerbanka który bede nosić przy sobie. Widziałam już tutaj https://www.akcesoriapc.pl/smartfon-i-tablet-c-152.html kilka fajnych rzeczy. Sądzicie, ze to dobry pomysł? 

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama