Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,123
» Postów na forum: 145,668

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 366 użytkowników online.
» 1 Użytkownik(ów) | 358 Gość(i)
AhrefsBot, Amazonbot, Applebot, Bing, Google, Petalbot, SemrushBot, Galaxtus1916

Ostatnie wątki
Budowa domu
Forum: Dom i ogród
Ostatni post: Szymon31
16 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 64
» Wyświetleń: 6,440
usługi i produkcja CNC
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Rekuperatory
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Sklep z miodami
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Noclegi Białka Tatrzańska...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
PROJEKTY INSTALACJI ELEKT...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Warto skorzystać
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
OKNA PREMIUM
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Garaże ocieplane z płyty ...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Rodzinny dom gościnny
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7

 
  wynajem samochodów
Napisane przez: kongo - 31.01.2019, 13:16 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (3)

Czasami sytuacja jest taka , ze jedynym konkretnym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu. Miałam już okazje korzystać z pomocy takiej wypożyczalni samochodów. Nie sądziłam, że uda mi się znaleźć tak konkretną firmę. Wtedy znalazłam tą firmę https://carnet.pl/. Jak dla mnie to jedna z konkretniejszych wypożyczalni. Mają ładne zadbane samochody, szybko sie można z nimi skontaktować i łatwo ustala się szczegóły wypożyczenia

Wydrukuj tę wiadomość

  Ubiór dziecka
Napisane przez: monika - 31.01.2019, 11:55 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (2)

Jak to u was jest, alba dla dziewczynki jest organizowana przez kogoś z parafii, ze szkoły, czy szukacie krawcowej albo sklepu na własną rękę? Do tej pory wydawało mi się, że nie będę musiała się o to martwić, a okazuje się że muszę się trochę rozejrzeć. Przejrzałam okoliczne sklepy i znalazłam kropidło, różne świeczniki, akcesoria a dla dzieci przystępujących do komunii - nic. U jednego sprzedawcy widziałam nawet relikwiarz, co jest dla mnie wyszukanym pomysłem ze względu na małą wielkość naszej miejscowości. No ale wracając, ratunku! Gdzie znaleźć albę?

Wydrukuj tę wiadomość

  hdfc school bangalore
Napisane przez: Khushi1721 - 31.01.2019, 11:04 - Forum: Kosz - Brak odpowiedzi

hdfc school bangalore HDFC school Bengaluru’s curriculum is designed to enhance our student’s creativity, communication skills and team work; not just focus on academics and examination. Enroll now and become a part of “HDFC FAMILY”.

Wydrukuj tę wiadomość

  schools near sector 57
Napisane przez: AKumar17 - 31.01.2019, 10:46 - Forum: Kosz - Brak odpowiedzi

schools near sector 57 Welcome to HDFC School Gurgaon, where education gives wings to your child's future. Admissions open for pre-nursery to class IX.

Wydrukuj tę wiadomość

Photo Domowy chleb własnej roboty
Napisane przez: zrzucbrzuch - 31.01.2019, 09:43 - Forum: Kulinarnia - Odpowiedzi (4)

Chciałbym Wam przedstawić przepis na bardzo ciekawy domowy chleb orkiszowy na zakwasie. Od paru lat w naszej kuchni gości każdego dnia. Jest dużo lepszy niż każde sklepowe pieczywo. 

[Obrazek: DSC_0066.jpg]

Cały przepis tutaj - http://zrzucbrzuch.com/2013/05/domowy-or...-zakwasie/

Pieczecie swój chleb ? Macie jakieś ciekawe przepisy ? chętnie wypróbuję.

Wydrukuj tę wiadomość

  Makijaż okolicznościowy
Napisane przez: zosia898 - 31.01.2019, 02:37 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (19)

Jeśli musicie wykonać makijaż okolicznościowy z dojazdem w Krakowie, to na pewno taką usługę znajdziecie w tym miejscu http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/...em-krakow/ 

Wydrukuj tę wiadomość

  Lekarz medycyny pracy
Napisane przez: mczay - 30.01.2019, 22:42 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (3)

Korzystał ktoś z Was ze Scanmed jeśli chodzi o lekarza medycyny pracy? Muszę załatwić wizytę i nie wiem, na jakie miejsce się zdecydować, a wiele osób polecało mi ze względu na krótki okres oczekiwania.

Wydrukuj tę wiadomość

  Ortopeda
Napisane przez: mczay - 30.01.2019, 19:29 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (38)

Potrzebna Wam pomoc ortopedy? Nie wiecie, w jaki sposób poradzić sobie z bólem? Do zgłoście się do [color=#000000]Carolina Medical Center

Wydrukuj tę wiadomość

  Powrót do zdrowia po operacji
Napisane przez: monika - 30.01.2019, 16:30 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (24)

Jestem po operacji biodra i intensywnie przykładam się do rehabilitacji. Oczywiście nie podchodzę do niej samodzielnie, ale chcę zaproponować coś nowego swojemu opiekunowi. Zwykle wykonujemy serię ćwiczeń na materace do ćwiczeń rehabilitacyjnych i przyznam, że trochę mi się to nudzi. Żeby trochę to urozmaicić przeszukałam internet i znalazłam kształtka rehabilitacyjna. Stosowaliście jakieś ćwiczenia z nią albo z wałek rehabilitacyjny, które mogłabym wypróbować? Zainspirujcie mnie jakoś Wink

Wydrukuj tę wiadomość

  Dźwig towarowy
Napisane przez: mczay - 30.01.2019, 15:28 - Forum: Budownictwo i nieruchomości - Odpowiedzi (22)

Czy ktoś z Was miał już może okazję korzystać sobie z takiej opcji i możliwości, jak dźwig towarowy ? Myślę  nad taką opcją dla swojej firmy, ponieważ pojawia się kłopot, jeśli przychodzi do nas bardzo ciężki towar, a zdarza się to teraz bardzo często. Myślę, że przyspieszy to czas pracy i myślę, że pomoże to pracownikom.

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama