Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,123
» Postów na forum: 145,668

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 331 użytkowników online.
» 1 Użytkownik(ów) | 323 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Bing, Google, Petalbot, SemrushBot, Yandex, Szymon31

Ostatnie wątki
Budowa domu
Forum: Dom i ogród
Ostatni post: Szymon31
10 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 64
» Wyświetleń: 6,440
usługi i produkcja CNC
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Rekuperatory
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Sklep z miodami
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Noclegi Białka Tatrzańska...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
PROJEKTY INSTALACJI ELEKT...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Warto skorzystać
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
OKNA PREMIUM
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Garaże ocieplane z płyty ...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Rodzinny dom gościnny
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7

 
  Nieautoryzowana autobiografia
Napisane przez: Evve - 30.01.2019, 14:55 - Forum: Biografie, wspomnienia - Odpowiedzi (5)

Hej,
jak oceniacie autobiografię Wojewódzkiego? Bo zastanawiam się czy warto mieć tę książkę na własność ? ;p

Wydrukuj tę wiadomość

  Architekt - droga do sukcesu
Napisane przez: monika - 30.01.2019, 14:21 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (4)

Zawód architekt gdynia jest przeze mnie bardzo ceniony. Jestem pełna podziwu jak ciekaw projekty można czasem znaleźć przeglądając ich portfolio. Nie ukrywam, że od dziecka marzyło mi się, aby zajmować się aranżacją wnętrz lub projektowaniem budowy domu. 
Zatem przychodzę z pytaniem, jakie kroki powinnam podjąć aby osiągnąć tytuł architekt gdańsk? Nie zależy mi na tym aby było to szybko i bezboleśnie, ale abym miała okazję nauczyć się jak najwięcej. Jakie uczelnie jesteście w stanie mi polecić?

Wydrukuj tę wiadomość

  Jedzenie pizzy
Napisane przez: kongo - 30.01.2019, 13:14 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (7)

W jakich lokalach najczęściej zamawiacie pizze ? My ze znajomymi dość długo szukaliśmy pizzerii, która bedzie oferowała właśnie taką amerykańską pizze jak w PartyPizza. Każdemu zależy też na czasie więc szybka dostawa jest tu wskazana. Jeżeli chodzi o Pizze to oni najbardziej mnie przekonują. A was?

Wydrukuj tę wiadomość

  transport niskopodwoziowy łódź
Napisane przez: Henrietta - 29.01.2019, 18:33 - Forum: Świat Kobiet - Brak odpowiedzi

Mąż chce wynająć http://kama-lodz.pl/transport/transport-...odwoziowy/][/color]transport niskopodwoziowy łódź - w tym mieście. niestety nie jesteśmy stąd. A potrzebujemy koniecznie transport niskopodwoziowy łódź. Znacie może firmy zajmujące się tym transportem?

Wydrukuj tę wiadomość

  zwierzęta domowe
Napisane przez: okazjusz - 29.01.2019, 17:04 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (20)

Hej, macie jakieś zwierzęta domowe? Ja zacząłem hodować rybki. Moja dziewczyna powiedziała, że to nudziarstwo, dlatego już nie jest moją dziewczyną, hehe. A tak na serio, to jakie rybki hodujecie, moi drodzy akwaryści? Zgadzacie się z tym rankingiem: https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Najlad...-akwariowe ?

Wydrukuj tę wiadomość

  kawa do biura
Napisane przez: kapi44 - 29.01.2019, 16:31 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (16)

Prowadzę w Krakowie małą firmę i chciałbym kupić jakąś dobrą kawę do biura dla pracowników. Zależy mi na kawie ziarnistej i rozpuszczalnej, najlepiej jakieś duże opakowania. W jakim sklepie polecilibyście kupić? Trochę dzisiaj szperałem w internecie i znalazłem fajne sklep z kawami http://www.kaweo.pl/ Widzę, że mają spory wybór kaw i atrakcyjne ceny. Kupowaliście może kiedyś od nich kawę?

Wydrukuj tę wiadomość

  szkiełkowanie
Napisane przez: Henrietta - 29.01.2019, 14:29 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (3)

Potrzebne mi jest szkiełkowanie warszawa Taka usługa i tylko w tej lokalizacji. Wiem że  szkiełkowanie warszawa jest możliwe dostać tu najprędzej. Ta usługa jest dość oblegana i ciężko trafić wolny termin. Macie może namiary na różne firmy?

Wydrukuj tę wiadomość

  Przepust do kabli
Napisane przez: AbiUbu - 29.01.2019, 14:08 - Forum: Motoryzacja - Odpowiedzi (2)

Witam, 

planuję wzbogacić swój samochód o kilka dodatkowych głośników, które znajdą się na półce za tylnym siedzeniem (cztery) i w tylnych drzwiach bocznych (po dwa na jedne drzwi, więc razem cztery). Którędy poprowadzić kable, aby jak najmniej wiercić i rozbierać auto? Gdzie najlepiej umieścić przepust do kabli, aby odległość między wzmacniaczem a wszystkimi głośnikami była jak najmniejsza, a jednocześnie kable były dobrze zabezpieczone?

Wydrukuj tę wiadomość

  przeprowadzka
Napisane przez: Henrietta - 29.01.2019, 13:56 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (26)

Macie może namiar na tanie segmenty warszawa? Zmieniam miasto i stawiam teraz na Warszawę. Interesują mnie tanie segmenty warszawa i tylko centrum. Chcę mieć wszędzie łatwy dostęp. Znacie coś konkretnego?

Wydrukuj tę wiadomość

  kompy
Napisane przez: Henrietta - 29.01.2019, 13:29 - Forum: Sprzęt Komputerowy - Odpowiedzi (45)

Stacjonarny czy laptop? jakie macie i wolicie? Bo trafiłam na ofertę i się zastanawiam czy brać. A mianowicie 
https://laptopmarket.pl/section,Laptopy_...wane,56,16 laptopy poleasingowe dell. Ale nie pracowałam nigdy na tej marce. Myślicie że laptopy poleasingowe dell to będzie dobry wybór?

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama