Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,114
» Postów na forum: 145,658

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 72 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 64 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Bing, Google, Petalbot, SemrushBot, haslo1@2

Ostatnie wątki
Pakowanie przemysłowe
Forum: HydePark
Ostatni post: Szymon31
19 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 35
» Wyświetleń: 3,234
Andris Nelsons - Bruckner...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
31 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
akustyka bez kompromisów
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
45 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
oczyszczacze powietrza
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
47 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Deweloper
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
48 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Podkłady cukiernicze
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
50 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Producent przemysłowych l...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
51 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Blachy
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
52 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Producent zbiorników i in...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
53 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Maszyny używane
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
57 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6

 
  Powiększenie piersi
Napisane przez: mpire - 23.01.2019, 19:19 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (27)

Co myślicie o powiększeniu piersi? To dobry pomysł? Moja dziewczyna chce sobie powiększyć, już znaleźliśmy dobrego chirurga doktor Żukowską z Łodzi, ma fajne opinie w sieci więc postanowiliśmy jej zaufać. Jakie macie wrażenia po takiej operacji?

Wydrukuj tę wiadomość

  Depilacja laserowa w Poznaniu gdzie ?
Napisane przez: dalia - 23.01.2019, 14:42 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (13)

Znacie może  w Poznaniu dobre studio kosmetyczne gdzie wykonują depilację laserową ? Tylko nie za miliony Uśmiech

Wydrukuj tę wiadomość

  Zamówienia publiczne
Napisane przez: mczay - 22.01.2019, 21:15 - Forum: HydePark - Brak odpowiedzi

Od jakiegoś czasu interesują mnie zamówienia publiczne i razem z firmą chciałbym brać udział w różnych przetargach, ale najpierw muszę jeszcze poznać wiele rzeczy. Na pewno zainteresuje mnie coś ze strony https://www.portalzp.pl/uniewaznienie-po...-9238.html bo można znaleźć tam informacje o tym, czy można zwiększać środki na sfinansowanie danego zamówienia.

Wydrukuj tę wiadomość

  Szkolenia BHP
Napisane przez: mczay - 22.01.2019, 21:12 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (3)

Są pracownicy, którzy z takich szkoleń zostają zwolnieni i mowa tutaj o pracownikach administracyjnych. Jeśli chcecie się czegoś więcej w tym temacie dowiedzieć, to polecam wejść sobie na stronę https://www.portalbhp.pl/aktualnosci/jak...-8479.html Tam znajdziecie szczegółowe informacje w tym temacie.

Wydrukuj tę wiadomość

  Kurs grafiki komputerowej
Napisane przez: mpire - 22.01.2019, 18:17 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (3)

Gdzie polecacie zrobić sobie kurs grafiki komputerowej online? Mam na oku tą https://cgwisdom.pl/ stronę bo widzę że mają duży wybór kursów no i są w fajnej formie filmów. Tak było by dla mnie najwygodniej bo wtedy uczę się kiedy chcę i mam czas. Chyba że polecicie coś innego? Jest dość duży wybór w sieci, sam nie wiem co wybrać.

Wydrukuj tę wiadomość

  Olej CBD
Napisane przez: zapalonysportowiec - 22.01.2019, 13:14 - Forum: Kulturystyka i Fitness - Odpowiedzi (43)

Witam wszystkich, 
Mam pytanie do wszystkich stałych bywalców siłowni. 
Już od jakiegoś czasu ćwiczę regularnie, ale ciągle mam problem z jedzeniem - powiedziałbym, że mój apetyt jest dość wybiórczy. Czytałem w internecie, że olej CBD dobrze sprawdza się, jeśli ktoś chciałby ustabilizować kwestię diety bez chemicznych dodatków. Czy ktoś z Was może stosował ten produkt i mógłby potwierdzić, że rzeczywiście jest on dobry na tym polu?

Wydrukuj tę wiadomość

  Ciąża - zbiorcze porady
Napisane przez: monika - 22.01.2019, 12:34 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (155)

Z doświadczenia wiem, że już wcześniej warto zaopatrzyć się w ubrania ciążowe. Mam tu na myśli, aby we wcześniejszej fazie ciąży już powoli przymierzać się do zakupów, aby nas to potem nie przerosło. Dla własnego zdrowia wykorzystajmy momenty dobrego samopoczucia i nie zostawiajmy tego na chwilę, gdy już "nie będzie się w co ubrać".

Wydrukuj tę wiadomość

  Sprzęt
Napisane przez: monika - 22.01.2019, 11:00 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (5)

Słyszeliście na pewno o grafenie, w  końcu do jego rozgłosu przyczynił się Polak. 
Jest wykorzystywany w postaci powłok grafenowych przez choćby przekładnie planetarne w naszych samochodach w skrzyni biegów.
Wpływa to na ich trwałość i niezawodność. 
Jakie znacie popularne, często obecne w naszej codzienności urządzenia w których jest wykorzystywana cząstka grafenu?

Wydrukuj tę wiadomość

  finansowanie-technologie
Napisane przez: ania456 - 21.01.2019, 23:45 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (6)

Stworzyliśmy bardzo innowacyjny projekt odnośnie nowoczesnych technologii, niestety jak to zwykle bywa problemy z pieniędzmi nas przy blokowały. Próbowaliśmy sami pozyskać finanse ale z marnym skutkiem. Może macie jakieś pomysły?

Wydrukuj tę wiadomość

  Własna restauracja
Napisane przez: mczay - 21.01.2019, 17:19 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (42)

Ja uważam, że własna restauracja to świetny pomysł i może przynieść to sukces. Warto też zainteresować się konkurencją i sprawdzić, co jest u nich, aby nie powielać pomysłów i aby nasze usługi były nowością. Polecam też MM Gastro czyli producenta różnych urządzeń, bo na początek, podczas otwierania restauracji to będzie konieczność.

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama