Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 1 głosów - średnia: 4
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Oprogramowanie dla firm
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 302
Liczba wątków: 5
Dołączył: 05.03.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Innowacja, automatyzacje - takie rzeczy są potrzebne w firmach, szczególnie w tych większych. Jeżeli działacie w takich firmach to zainteresujcie się tego typu możliwościami dla biznesu. Również proponowane na https://www.senetic.pl/teltonika/routery_teltonika/ routery przemysłowe mogą być super zakupem do stworzenia przemysłowej, profesjonalnej sieci w firmie.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,458
Liczba wątków: 3
Dołączył: 21.06.2019
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
No tak dobre oprogramowanie to podstawa...Tym bardziej teraz kiedy jednak wszystko dynamicznie się rozwija... Bo czy wiedzieliście, że na rynku dostępny jest już windows 11 microsoft ? Ja niedawno się dowiedziałam i jestem w szoku. Ciekawa jestem jakie tym razem zmiany zostały wprowadzone?
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 0
Dołączył: 02.06.2020
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Jak dla mnie, powinniście przede wszystkim zastanowić się nad tym, co mogłoby być dla Was najkorzystniejsze w kontekście rozwoju Waszego biznesu. Dzisiaj możecie postawić na wiele różnych rozwiązań biznesowych, więc po prostu wybierzcie to odpowiednie. Na stronie https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/s...ksowy.html macie sporo cennych informacji na ten temat, więc po prostu to przeanalizujcie.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: 28.10.2021
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Ktoś z was korzystał z takiego oprogramowania w Swojej firmie?
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 16
Liczba wątków: 0
Dołączył: 21.10.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Korzystałam i stwierdzam że to całkiem fajne nowe środowisko
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 256
Liczba wątków: 13
Dołączył: 24.09.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
A czy słyszeliście o takich rozwiązaniach jak smart city? To system do zarządzania informacją i służy nie tylko zwiększeniu innowacyjności w mieście, ale przede wszystkim poprawie jakości zarządzania, komunikacji i życia w danej miejscowości lub gminie. Uważam że to świetne rozwiązanie a przede wszystkim narzędzie do prostej i skutecznej komunikacji z mieszkańcami oraz turystami.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,219
Liczba wątków: 9
Dołączył: 04.05.2019
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na dobrym oprogramowaniu do firmy, to koniecznie zgłoście się do https://goidea.pl/filemaker.php . To prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają się na tym temacie, więc będą w stanie zaproponować wam najlepsze rozwiązania. Przejrzyjcie sobie ich ofertę, a na pewno nie pożałujecie
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,121
Liczba wątków: 108
Dołączył: 01.08.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Korzystacie w swoich firmach z programu Microsoft Teams? Jeśli nie, to polecam dowiedzieć się więcej na jego temat https://leadership-center.pl/blog/microsoft-teams/ . To nie jest zwykła platforma do rozmów i tele- oraz wideokonferencji, ale również wirtualne miejsce do współpracy z innymi.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 2,145
Liczba wątków: 98
Dołączył: 05.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Na rynku wiele różnych oprogramowań można znaleźć jak np. program dla kuriera czy dla innych branż i to jest bardzo dobre, bo technologia umożliwia nam usprawnienie pracy na bardzo wielu płaszczyznach
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,445
Liczba wątków: 2
Dołączył: 01.01.2020
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Jest teraz multum ciekawych rozwiązań, jak chodzi o oprogramowanie. Ja przykładowo teraz zwróciłam uwagę na aplikacje, które umożliwiają takie działania jak elektroniczna dokumentacja medyczna program . Dzięki niemu można wszystko mieć w jednym miejscu, zachowane w porządku. I łatwo można też zarządzać danymi itd.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości