Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Budowa domu
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 67
Liczba wątków: 8
Dołączył: 18.03.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Do budowy, remontu często nie opłaca się kupować narzędzi, a korzystniejszą opcją jest wypożyczalnia narzędzi. Można przy tym zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ja ostatnio korzystałem z wypożyczalni odkurzaczy piorących w Gdańsku i jestem zadowolony z usługi. http://e-wypozyczalnia.com.pl/narzedzia/...z-pioracy/
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 557
Liczba wątków: 72
Dołączył: 18.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Budowa domu to nie takie hop siup. Tak naprawdę najlepiej budowę zlecić doświadczonej firmie bo wtedy ma się pewność, że wszystko zrobione jest tak jak należy. Domy pod klucz wykonuje firma Skand House https://skandhouse.pl/ . To firma oferująca wysokiej jakości domy energooszczędne wykonane w technologii skandynawskiej. Domy te zrobione sa z materiałów najlepszych producentów dzięki czemu mają bardzo dobre parametry. Firma wykonała bardzo dużo inwestycji i ma ogromne doświadczenie w budowie tego typu domów.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 106
Liczba wątków: 4
Dołączył: 08.01.2020
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Z doświadczenia wiem, że na budowie bardzo często brakuje odpowiedniego miejsca do spawania i wykonywania innych podobnych prac, szczególnie kiedy popsuje się pogoda i spadnie deszcz. Dlatego według mnie wynajęcie tego typu https://www.vitabri.pl/tematyka/namioty-spawalnicze namiotu spawalniczego lub budowlanego może być na prawdę dobrym rozwiązaniem, które znacząco przyspieszy pracę
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,151
Liczba wątków: 104
Dołączył: 01.11.2018
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Wiem, przez co trzeba przejść budują własny dom i ile czasu trzeba się naczekać. My jesteśmy już na ostatnim etapie, czyli na etapie aranżacji wnętrz. Czekam jeszcze na kilka dodatków, jakie zamówiłam i zastanawiam się nad dywanem shaggy do salonu i sypialni. Na stronie https://sklepsindbad.pl/kolekcje/dywany-shaggy/ mają taki dywan w różnych wersjach kolorystycznych.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,445
Liczba wątków: 2
Dołączył: 01.01.2020
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Jakbyście natomiast potrzebowali odpowiedniego rusztowania na budowę to możecie zgłosić się do firmy https://delta-bud.eu/pl/produkty-uslugi/...luminiowe/ . Ich rusztowania spełniają wszystkie standardy i zapewniają również pełną ochronę. W dodatku też mają oni korzystny cennik.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 870
Liczba wątków: 20
Dołączył: 10.05.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Jak zabierasz się za budowę domu to warto skorzystać z możliwości jakie daje firma https://g-con.pl/ która produkuje kontenery na różne potrzeby. Mają w ofercie kontenery sanitarne, biurowe a nawet mieszkalne. Na placu budowy przydadzą się idealnie więc śmiało wypróbuj i zamów jak najszybciej.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,178
Liczba wątków: 306
Dołączył: 02.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
A co z kwestią ogrzewania? Moim zdaniem taki wybór jest bardzo ważny. Dlatego polecam rzucić okiem na maty grzewcze DEVI Szczecin EWOL: https://ewol-ogrzewanie.pl/maty-grzejne-devi/. Ogrzewanie podłogowe to dobre rozwiązanie.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,117
Liczba wątków: 40
Dołączył: 22.03.2019
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Z wiosną będziemy się przenosić do nowego domu. Budowa nas strasznie wykończyła, ale wszystko już na szczescie prawie gotowe. Zastanawiam się tylko jakie ogrodzenie zrobić. Nie chce zasłaniać sobie widoku, ale jeszcze nie wiadomo kto będzie za płotem, bo działka ciągle do sprzedania. Może lepiej się od razu zasłonić, żeby nikt nam przez płot nie zaglądał. Zastanawiam się, nad którymś z tych rodzajów https://ogrodzenia-betonowe.com.pl Dają nawet gwarancje, wiec to całkiem solidnie wygląda.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,178
Liczba wątków: 4
Dołączył: 08.11.2018
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Jasne, że tak. Przecież jeśli mówimy o tak istotnych kwestiach, to zawsze powinniście stawiać na usługi najwyższej jakości. Skoro mówimy o budownictwie, to powinniście sprawdzić, jak dzisiaj wygląda http://locushome.pl/]budowa domów bielsko biała. Bazując na takich firmach, będziecie mogli być spokojni o miejsce, w którym będziecie mieszkać przez tyle lat.[/size]
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 883
Liczba wątków: 129
Dołączył: 25.09.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Jeśli o mnie chodzi to ja razem z moją żoną zdecydowaliśmy się na budowę domu drewnianego, całorocznego, gdyż nie mieliśmy możliwości wzięcia kredytu hipotecznego na budowę. A jak wiadomo domy drewniane są tańsze w budowie więc starczyło nam to co mieliśmy odłożone. O takich domach poczytacie tu https://mawit.com.pl/aktualnosci/tanie-d...aloroczne/
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości