Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Plecak dla pierwszoklasistki
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 30.06.2020
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Witam. Córka we wrześniu idzie do I klasy i rozglądam się już za plecakiem. Kiedy zobaczyłam, jak duży jest wybór - przeraziłam się. Na który się zdecydować? Może ktoś poleci mi jakiś model? Konkretną markę? Zależy mi, by plecak był lekki, bo córka jest bardzo drobna. Chciałabym też, by spód plecaka był usztywniany. By plecak posiadał odblaski i pas piersiowy - najlepiej w 2 miejscach.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 2,126
Liczba wątków: 407
Dołączył: 03.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Oj znalezienie odpowiedniego plecaka do szkoły nie zawsze jest takie łatwe. Wiadomo, ze wygoda bardzo się liczy, ale w dzisiejszych czasach wazny jest też styl. Dlatego jak już kupić to wygodny i stylowy plecak. Widziałam takie tutaj https://nos-to.pl/zdrowie lekkie plecaki szkolne, ich produkty tylko potwierdzają że można połączyć wygodę i styl.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 2,578
Liczba wątków: 190
Dołączył: 02.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
A jakie możecie polecić plecaki dla dziewczynek do przedszkola? Czym kierować się przy wyborze takiego plecaka? Czy również powinno się zwrócić uwagę na jego usztywnienie, jak w przypadku plecaków szkolnych?
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,230
Liczba wątków: 28
Dołączył: 15.11.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Ze swojej strony polecam sklep https://nos-to.pl/kategoria-produktu/ple...zedszkola/ i ich ofertę. Znajdziesz tam szeroki wybór plecaków, między innymi dla pierwszoklasistów.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,445
Liczba wątków: 2
Dołączył: 01.01.2020
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Fajnie, fajnie... Ale ja, ponieważ jestem osobą przezorną, to jeszcze pomyślałabym o elementach bezpieczeństwa, typu naklejki odblaskowe . Myślę, że w tego typu rzeczy warto zainwestować, bo to nie jest duży koszt, a naprawdę zapewniają dodatkową ochronę.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 364
Liczba wątków: 140
Dołączył: 07.09.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Modna i praktyczna jest teraz Olsztyn kabura na telefon. Takie etui można też znaleźć dla siebie w sieci.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: