Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od czego zaczęliście swoją siłownię w domu
#1
Cześć! Planuję małą siłownię w domu i zastanawiam się, od czego zacząć. Lepiej kupić hantle, gumy, czy od razu jakąś ławkę?
Mentorka napisał 10.02.2026, 16:43:
Prosze pisać kolorem białym .
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Na start pomyśl o składanej ławce i hantlach. W K-Sporcie https://www.k-sport.com.pl/ masz np regulowane ławki, jak i drążki ścienne i wszystko bezproblemowo pomieścisz w domu.
Odpowiedz
#3
Na pewno od jakiś mniejszych sprzętów.
Odpowiedz
#4
Tak, jest coś takiego, te składane hantle i gumy nie zabierają dużo miejsca, idealne do ćwiczeń w domu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama