30.09.2025, 21:06
Pamiętacie bajki jakie były? Szkoda,że już nie grają , kiedyś było super zawsze dobranocka była.
|
Bajki z dzieciństwa
|
|
30.09.2025, 21:06
Pamiętacie bajki jakie były? Szkoda,że już nie grają , kiedyś było super zawsze dobranocka była.
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
21.01.2026, 16:48
(30.09.2025, 21:06)Dosia napisał(a): Pamiętacie bajki jakie były? Szkoda,że już nie grają , kiedyś było super zawsze dobranocka była. Zgadzam się w stu procentach! Te dawne bajki miały duszę i były pełne uczuć. Teraz mam wrażenie, że wszystko tworzy się tylko po to, żeby wycisnąć kasę z wyświetleń. Kiedyś dobranocka to był rytuał, a dzisiaj ta magia gdzieś uciekła. Szczególnie uwielbiałem Bolka i Lolka!
23.01.2026, 17:24
OOO Bolek i Lolek to była super bajka albo też krecik .
04.02.2026, 11:54
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2026, 16:36 przez Krzysztof018.)
Zdecydowanie, tamte bajki miały swój klimat i potrafiły uspokoić po całym dniu. Dobrze, że chociaż wspomnienia zostały
--------------------- [Reklama]
05.02.2026, 00:01
Tak dokładnie powinny te bajki wrócić , one uczyły dużo empatii przede wszystkim .
11.02.2026, 14:50
To prawda, a były też ciekawe, z przyjemnością się to oglądało, Pszczółka Maja na przykład, to się oglądało jak teraz filmy akcji
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|