![]() |
|
Bajki z dzieciństwa - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Multimedia i Rozrywka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=74) +--- Dział: Film & Telewizja (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=78) +---- Dział: Animacja & Bajki (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=80) +---- Wątek: Bajki z dzieciństwa (/showthread.php?tid=25577) |
Bajki z dzieciństwa - Mentorka - 30.09.2025 Pamiętacie bajki jakie były? Szkoda,że już nie grają , kiedyś było super zawsze dobranocka była. RE: Bajki z dzieciństwa - Quentin01 - 21.01.2026 (30.09.2025, 21:06)Dosia napisał(a): Pamiętacie bajki jakie były? Szkoda,że już nie grają , kiedyś było super zawsze dobranocka była. Zgadzam się w stu procentach! Te dawne bajki miały duszę i były pełne uczuć. Teraz mam wrażenie, że wszystko tworzy się tylko po to, żeby wycisnąć kasę z wyświetleń. Kiedyś dobranocka to był rytuał, a dzisiaj ta magia gdzieś uciekła. Szczególnie uwielbiałem Bolka i Lolka! RE: Bajki z dzieciństwa - Mentorka - 23.01.2026 OOO Bolek i Lolek to była super bajka albo też krecik . RE: Bajki z dzieciństwa - SoftAnomaly8 - 04.02.2026 Zdecydowanie, tamte bajki miały swój klimat i potrafiły uspokoić po całym dniu. Dobrze, że chociaż wspomnienia zostały --------------------- [Reklama] RE: Bajki z dzieciństwa - Mentorka - 05.02.2026 Tak dokładnie powinny te bajki wrócić , one uczyły dużo empatii przede wszystkim . RE: Bajki z dzieciństwa - nela - 11.02.2026 To prawda, a były też ciekawe, z przyjemnością się to oglądało, Pszczółka Maja na przykład, to się oglądało jak teraz filmy akcji
|