Serwis Nedds24.pl
Bajki z dzieciństwa - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Multimedia i Rozrywka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Film & Telewizja (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Dział: Animacja & Bajki (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+---- Wątek: Bajki z dzieciństwa (/showthread.php?tid=25577)



Bajki z dzieciństwa - Mentorka - 30.09.2025

Pamiętacie bajki jakie były? Szkoda,że już nie grają , kiedyś było super zawsze dobranocka była.


RE: Bajki z dzieciństwa - Quentin01 - 21.01.2026

(30.09.2025, 21:06)Dosia napisał(a): Pamiętacie bajki jakie były? Szkoda,że już nie grają , kiedyś było super zawsze dobranocka była.

Zgadzam się w stu procentach! Te dawne bajki miały duszę i były pełne uczuć. Teraz mam wrażenie, że wszystko tworzy się tylko po to, żeby wycisnąć kasę z wyświetleń. Kiedyś dobranocka to był rytuał, a dzisiaj ta magia gdzieś uciekła. Szczególnie uwielbiałem Bolka i Lolka!


RE: Bajki z dzieciństwa - Mentorka - 23.01.2026

OOO Bolek i Lolek to była super bajka albo też krecik .


RE: Bajki z dzieciństwa - SoftAnomaly8 - 04.02.2026

Zdecydowanie, tamte bajki miały swój klimat i potrafiły uspokoić po całym dniu. Dobrze, że chociaż wspomnienia zostały

---------------------
[Reklama]


RE: Bajki z dzieciństwa - Mentorka - 05.02.2026

Tak dokładnie powinny te bajki wrócić , one uczyły dużo empatii przede wszystkim .


RE: Bajki z dzieciństwa - nela - 11.02.2026

To prawda, a były też ciekawe, z przyjemnością się to oglądało, Pszczółka Maja na przykład, to się oglądało jak teraz filmy akcji Big Grin