Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 662
Liczba wątków: 456
Dołączył: 03.08.2020
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Hej, chcę zamówić projekt w pracowni architektonicznej Architetto z Warszawy, bo słyszałam wiele dobrego o nich. Będzie to duży projekt, ponieważ remont obejmie całe mieszkanie. Co sądzicie, współpracowaliście z nimi kiedyś?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 1,132
Liczba wątków: 18
Dołączył: 05.02.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Oczywiście jak najbardziej jest to dobry sposób na szybką sprzedaż naszego mieszkania i muszę przyznać, że ja również miałam okazję korzystać. Zgłosiłam się do firmy https://sprzedammieszkanie.com/ która właśnie w dość krótkim czasie zdecydowała się skupić moje mieszkanie.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 59
Liczba wątków: 0
Dołączył: 08.02.2021
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Powiedzcie proszę jaka (waszym zdaniem) jest najlepsza agencja nieruchomości Wrocław ? Chcemy sprzedać z żoną mieszkanie, ale nie mamy czasu na szukanie kupca. Pracujemy za granicą, rzadko bywamy w Polsce, więc dobrze by było jakby całą transakcję przejęło biuro nieruchomości. To jednak duże pieniądze, więc chcemy się odpowiednio zabezpieczyć.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 705
Liczba wątków: 14
Dołączył: 26.02.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Moim zdaniem zainteresuje was oferta jaka jest na stronie http://orion.lublin.pl/ to nowa inwestycja firmy Orion w Lublinie. To tam powstaje teraz nowe osiedla w bezpiecznej i spokojnej dzielnicy. Tam mieszkania naprawdę są świetne. Sprawdźcie na stronę i sprawdźcie na takie oferty.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 288
Liczba wątków: 11
Dołączył: 11.01.2019
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Też szukałem mieszkania ostatnio i znalazłem nowe miszkania Wrocław krzyki. Poczytać o nich możemy tutaj https://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne. Według mnie to bardzo fajne rozwiązanie jeżeli chcemy mieszkanie w ciekawej okolicy we Wrocławiu.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 41
Liczba wątków: 0
Dołączył: 21.11.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Ja potrafię rano przy kawie oglądać oferty nieruchomości mimo że nie planuję zakupu w tym roku, a prawdopodobnie dopiero za 2/3 lata bo jeszcze zbieram fundusze.
Myślicie ze do tej pory ta bańka mieszkaniowa wreszcie zmaleje?
_____________
umowa najmu pokoju
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 651
Liczba wątków: 29
Dołączył: 01.11.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Ja właśnie zastanawiam się poważnie nad taką kwestią jak zakup mieszkania. Bardzo spodobały mi się ostatnio takie nowe mieszkania w puławach: https://zagieldom.pl/pulawy/ . Wydaje mi się, że będzie to dla mnie całkiem dobry wybór. Muszę się bliżej zainteresować tym tematem, czas w końcu iść na swoje.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 40
Liczba wątków: 4
Dołączył: 09.04.2021
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Zanim kupimy to nasze wymarzone mieszkanie od dewelopera, to warto trochę się porozglądać, poczytać opinie na ten temat i dopiero wtedy podjąć decyzję. Gdybyście poszukiwali naprawdę sprawdzonej, rzetelnej firmy, to możecie się zapoznać z ofertą https://murowana.com.pl/kontakt/. Na nich na pewno się nie zawiedziecie, budują nowe osiedla w pobliżu Poznania a mieszkania znajdują się w spokojnej okolicy i są wykonane z materiałów budowlanych bardzo wysokiej jakości.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 2,144
Liczba wątków: 97
Dołączył: 05.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Oczywiście, że należy opinie czytać i jak tak robię. Także znajomym się pytałam i bardzo dobre opinie ma deweloper Sogo. Przejrzałam sobie jego ofertę i bardzo zaciekawiły mnie bezczynszowe mieszkania w Smolcu - http://www.osiedla-sogo.pl/smolec . Duży metraż, ogród, antresola i idealna lokalizacja dla rodzin. Coś czuję, że się zdecyduję na zakup
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,847
Liczba wątków: 33
Dołączył: 28.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
My się trochę naszukaliśmy ale ostatecznie było warto. Trafiliśmy na świetnego dewelopera z dobrymi inwestycjami - https://modehpolmo.pl/ Także jeśli chodzi o zachodniopomorskie to polecam
|