Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Szybkie jedzenie
|
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,178
Liczba wątków: 306
Dołączył: 02.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
na pewno wiele zupek chińskich i mrożonek. Ale my od czasu do czasu decydowaliśmy się na pyszną i świeżą pizze z Party Pizza https://www.facebook.com/PartyPizzaWroclaw?ref=hl we Wrocławiu. Jej smak jest nie do pobicia.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 83
Liczba wątków: 4
Dołączył: 03.03.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Nie raz warto wyjść na miasto za dobrym jedzeniem. Wiele ciekawych propozycji na pewno znajdziesz w dajnej restauracji w warszawiejest ich coraz więcej i każdy w nich znajdzie coś smacznego do zjedzenia.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,143
Liczba wątków: 5
Dołączył: 26.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
A czy zdajecie sobie sprawę z tego, że za jedzeniem może iść cała filozofia? Poczytajcie sobie koniecznie artykuł na ten temat: https://www.terapiapoznan.pl/pokaz-mi-co...-jedzenia/. Warto mieć tego świadomość.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: 08.05.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Taką pizzę można zjeść raz kiedyś. Nie jest to ani zdrowe, ani specjalnie dobre- o wiele lepsza jest włoska pizza, robiona w porządnym piecu opalanym drewnem. Ale takiej na dowóz dobrej nie znajdziecie, zawsze straci ona swoje walory 
Na co dzień preferuję natomiast dietę pudełkową (można ogarnąć firmę np. tu), jest to idealna opcja dla zapracowanych. Dieta jest smaczna i zdrowa. Trzeba się jednak liczyć z kosztem
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,178
Liczba wątków: 4
Dołączył: 08.11.2018
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
17.05.2019, 18:25
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.08.2022, 21:03 przez antoni21.)
Na szczęście dzisiaj możecie skorzystać ze zdrowego cateringu, co jest najlepszą opcją dla osób zapracowanych.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 256
Liczba wątków: 13
Dołączył: 24.09.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Najszybsze jedzenie jest wtedy jak zamówisz sobie do biura albo do domu Catering Figaro, bez stania przy garach i gotowania masz pyszne domowe jedzenie świeżutkie i gorące przywiezione na czas. Firma dowozi je w Ząbkach i okolicy w promieniu 15km
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 5
Liczba wątków: 0
Dołączył: 12.06.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Zdecydowanie wolę szybkie sushi od szybkiego burgera. Sushi jest zdrowe, a burger tuczący.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 2,145
Liczba wątków: 98
Dołączył: 05.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Mówi się że jedzenie na wynos to od razu niezdrowe, ale przecież to nieprawda. Jest mnóstwo lokali i tutaj można sprawdzić https://www.natelefon.elblag.pl/ , które serwują zdrowe i pyszne dania zarówno kuchni polskiej, jak i orientalnej
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,230
Liczba wątków: 28
Dołączył: 15.11.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Ja staram się zdrowo odżywiać i raczej nie jadać fast foodów, ale od czasu do czasu skuszę się na niezdrowe jedzenie. Pizza jest grzechu warta.  Zawsze zamawiałam pizzę z jednego miejsca, bo wiem, że będzie dobra. Mowa tutaj o http://frontiera.pl/ Jeśli jeszcze jej nie jedliście - koniecznie musicie to nadrobić.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 701
Liczba wątków: 0
Dołączył: 02.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Czasem zdarzy mi się zjeść na mieście, a ostatnio moją ulubioną restauracją jest Kolorowa w Olsztynie. Mają tam świetne jedzenie w niskich cenach i jak nie mam czasu na robienie obiadu po pracy to najczęściej się tam udaję.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości