21.02.2026, 21:24
Mam takie dni gdzie koniecznie muszę się wyciszyć, odizolować od świata zewnętrznego. Macie podobnie, a może macie własne sposoby jak zrobić to skutecznie? Chętnie poznam Wasze sposoby na taki reset
|
Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie?
|
|
21.02.2026, 21:24
Mam takie dni gdzie koniecznie muszę się wyciszyć, odizolować od świata zewnętrznego. Macie podobnie, a może macie własne sposoby jak zrobić to skutecznie? Chętnie poznam Wasze sposoby na taki reset
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
27.03.2026, 15:54
Oj tak, przebodźcowanie potrafi wykończyć. Ja wtedy stosuję całkowity odizolowanie od ekranów – telefon ląduje w szufladzie, a ja wyciągam książkę albo po prostu gapię się przez okno z kubkiem dobrej herbaty.
31.03.2026, 14:54
Też tak czasem mam
07.06.2026, 21:40
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|