![]() |
|
Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: Pogaduszki przy kawie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=224) +--- Wątek: Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? (/showthread.php?tid=28377) |
Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? - nela - 21.02.2026 Mam takie dni gdzie koniecznie muszę się wyciszyć, odizolować od świata zewnętrznego. Macie podobnie, a może macie własne sposoby jak zrobić to skutecznie? Chętnie poznam Wasze sposoby na taki reset
RE: Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? - trolla - 27.03.2026 Oj tak, przebodźcowanie potrafi wykończyć. Ja wtedy stosuję całkowity odizolowanie od ekranów – telefon ląduje w szufladzie, a ja wyciągam książkę albo po prostu gapię się przez okno z kubkiem dobrej herbaty. RE: Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? - Anetka - 31.03.2026 Też tak czasem mam RE: Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? - zosia898 - 07.06.2026 Czasem zdarzają się takie momenty. __ zaślepka 30x30 |