Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Wyspa kuchenna
|
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 2,159
Liczba wątków: 112
Dołączył: 05.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Planuję remont kuchni i marzy mi się duża wyspa z miejscem do siedzenia. Zastanawiam się nad materiałami, które będą praktyczne, ale też eleganckie. Czy Fornir lakierowany sprawdzi się jako wykończenie frontów takiej wyspy, czy będzie zbyt delikatny przy intensywnym użytkowaniu?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 138
Liczba wątków: 1
Dołączył: 16.12.2019
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
(28.07.2025, 13:31)strits napisał(a): Planuję remont kuchni i marzy mi się duża wyspa z miejscem do siedzenia. Zastanawiam się nad materiałami, które będą praktyczne, ale też eleganckie. Czy Fornir lakierowany sprawdzi się jako wykończenie frontów takiej wyspy, czy będzie zbyt delikatny przy intensywnym użytkowaniu?
Jeśli planujesz remont kuchni i myślisz o funkcjonalnej wyspie to warto przeczytać sobie artykuł https://budujmodulowo.pl/wybieramy-blaty...ne-porady/ o blatach ich odpowiednim wyborze i funkcjonalności. Myślę, że z powodzeniem znajdziesz rozwiązanie do swojej kuchni i ciekawe inspiracje.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,865
Liczba wątków: 33
Dołączył: 28.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Planując remont kuchni, nie można zapominać jak ważny jest dobry piekarnik ? parowe rozwiązania to dziś hit, a ten egzemplarz wygląda na bardzo solidny wybór:
https://www.euro.com.pl/piekarniki-do-za...ba4f1f6362
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: