Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić sypialnię?
#91
A jaką pościel najczęściej wybieracie ? Ja przyznam szczerze, ze zmieniam ją co najmniej raz na dwa tygodnie wieć potrzebuje dużej ilości kompletów Uśmiech Dobra pościel bawełniana kupicie na pewno w sklepie Vege Home https://vegehome.pl/26-posciel . ich oferta jest poszerzona o narzuty, koce czy obrusy. Umiarkowane ceny, dużo promocji, sympatyczna obsługa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#92
W sypialni bardzo podoba mi się styl glamour. Więcej na jego temat możecie przeczytać w tym artykule: https://dekorativa.pl/blog/sypialnia-w-stylu-glamour
Odpowiedz
#93
Ja nie miałam jakiegoś szczególnego pomysłu, więc zdałam się na inspiracje ze sklepów meblowych i gotowe zestawy. Ostatecznie meble kupiłam w internetowym sklepie meblowym firmy Funero https://www.furnero.pl/13-sypialnia . Ich oferta jest fajnie skonstruowana, można szukać mebli właśnie zestawami, ale też na sztuki. Meble są identyczne jak na stronie, są wygodne, funkcjonalne, porządnie wykonane, no i w atrakcyjnych cenach, polecam serdecznie.
Odpowiedz
#94
Nasza sypialnia jest w drewnie, postawiliśmy takie naturalne meble, od polskiej firmy Meble K&D,, która ma swój sklep internetowy: https://meble-kd.pl/188-meble-drewniane . Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, meble są solidnie wykonane, dokładnie takie, jak na ich stronie, wszystko się zgadza. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach, opłaca się skorzystać z ich usług, polecam ich serdecznie.
Odpowiedz
#95
W naszej sypialni nie czuliśmy się zbyt dobrze i właśnie dlatego skorzystaliśmy z konsultacji specjalisty od Feng Shui Remigiusza Senski z Gdańska https://fengshui99.pl/konsultacje-on-line-domostw/ . Różnica jest ogromna, to specjalista z doświadczeniem, przearanżowaliśmy sypialnię według jego rad i wytycznych i od razu śpi i wypoczywa nam się tam lepiej. Całość była w dobrej cenie, opłaca się skorzystać z jego usług.
Odpowiedz
#96
Jeżeli chodzi o meble to i warto byłoby zapoznać się z ofertami https://www.edinos.pl , bo tam mają naprawdę super propozycje. Wiem, bo sama już miałam okazję kupować u nich szafę przesuwną, czy inne rzeczy i jestem zadowolona. Mam już jakiś czas te meble i nic się z nimi nie dzieje.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#97
Sypialnia to nasza prywatna strefa. Każdy powinien ją urządzić tak, by czuć się w niej jak najlepiej. Dobre łóżko, wygodny materac i oczywiście stelaż od https://selene.pl/produkty/stelaze,2,5314 . To wszystko dla naszej wygody i zdrowego snu.
Odpowiedz
#98
My zrezygnowaliśmy z telewizora, a posiadamy łózko, toaletkę oraz zasłony z welwetu na przeplotach. I nic więcej nie potrzebujemy. Cieszymy się, że zachowaliśmy minimalizm oraz jesteśmy z dala o technologii.
Odpowiedz
#99
my mamy sypialnie malutką łóżko i szafa weszły jak to w bloku meble mamy dawno tylko materac chcieliśmy zmienić , kupiliśmy dla synka na stronie https://materacyk.pl/produkt/materac-sen...la-dzieci/ świetny materac sensitive bardzo solidnie wykonany i postanowiliśmy kupić do sypialni nowy bo w starym sprężyny wychodziły i w końcu można się wyspać.
Odpowiedz
Łóżko, materac i tyle Big Grin jeżeli chodzi o taki minimalistyczne urządzenie sypialni to w sumie nie trzeba wcale więcej co nie. Zobaczcie sobie teżPrześcieradła 90x200 jak będziecie szukać wyposażenia do sypialni, takie zakupy też będziecie musieli załatwić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama