10.01.2024, 22:19
Myślę, że nie ma jednego najlepszego kierunku studiów, grunt żeby studiować to co się lubi, z czym chce się wiązać przyszłość zawodową. W każdym zawodzie można przecież znaleźć zatrudnienie i to nawet dobrze płatne. Co do wyboru uczelni to ciekawą ofertę ma na pewno Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Kilka wydziałów, zarówno te techniczne jak i artystyczne.
