07.12.2023, 12:09
a co powiecie na studia na kierunkach typowo medycznych takich jak np pielęgniarstwo czy fizjoterapia ? jeśli to Was interesuje a szukacie godnej polecenia szkoły wyższej to poczytajcie sobie o Warszawskiej Akademii Medycznej. Wysoki poziom zajęć, konkurencyjne czesne, doświadczeni wykładowcy. Znajdziecie tu też m.in położnictwo czy psychologię.
