02.10.2023, 22:02
A czy kojarzycie system OXARI? Tak pytam, bo jak chodzi o takie kwestie , jak inwentaryzacja zasobów it - to ponoć ten system jest naprawdę niezawodny i daje ogromne możliwości. Dlatego zastanawiam się nad tym czy go nie wdrążyć. Co możecie napisać mi o tym oprogramowaniu - czy faktycznie jest takie niezawodne?
