05.07.2022, 21:19
Dla mnie nauka języka od zawsze byłą ważna. Dlatego poza obowiązkowymi zajęciami w szkole, chodziłam też na zajęcia dodatkowe. Stawiałam przede wszystkim na język angielski, a teraz myślę nad rozpoczęciem pracy w szkole językowej. Pod adresem: https://magazynfakty.pl/jak-wyglada-prac...rly-stage/ znalazłam fajny artykuł na ten temat. Moim zdaniem to bardzo ciekawa i satysfakcjonująca praca.
