06.04.2022, 13:41
Według mnie jest to dobry wątek, aby powiedzieć parę słów na temat netykiety. Mam nadzieję, że już spotkaliście się z tym określeniem. Jeżeli jednak nie to polecam w wolnej chwili zajrzeć do tego https://www.casfera.pl/netykieta-czyli-d...y-w-sieci/ artykułu i poczytać zawarte tam informacje. Niby te podstawowe informacje powinny być znane wszystkim użytkownikom internetu, jednak mam wrażenie, że w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Dlatego tym bardziej warto zerknąć i poznać dobre maniery w sieci.
