![]() |
|
Emotikony - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Komputery, Internet i technologie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=16) +--- Dział: Internet i Bezpieczeństwo (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=43) +--- Wątek: Emotikony (/showthread.php?tid=7322) |
Emotikony - mondek24 - 16.06.2021 Witajcie. Czy często zdarza się Wam używać różnych emotikon do wyrażania emocji podczas rozmów internetowych? Ja ostatnio trafiłam na taką stronę https://emojiteka.pl, gdzie jak widać dostępny jest dość spory zbiór takich właśnie emotikonek, które mogą zostać wykorzystane w rozmowach na czatach, w komunikatorach itp. Co o tym sądzicie? RE: Emotikony - nelatoja - 16.06.2021 Ja prawie zawsze używam, tak lepiej oddac emocje RE: Emotikony - hannaharendt - 06.04.2022 Według mnie jest to dobry wątek, aby powiedzieć parę słów na temat netykiety. Mam nadzieję, że już spotkaliście się z tym określeniem. Jeżeli jednak nie to polecam w wolnej chwili zajrzeć do tego https://www.casfera.pl/netykieta-czyli-dobre-maniery-w-sieci/ artykułu i poczytać zawarte tam informacje. Niby te podstawowe informacje powinny być znane wszystkim użytkownikom internetu, jednak mam wrażenie, że w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Dlatego tym bardziej warto zerknąć i poznać dobre maniery w sieci. RE: Emotikony - Janek19 - 06.04.2022 Też w wielu mniej oficjalnych wiadomościach staram się używać emotek.
RE: Emotikony - Ideolo - 18.05.2022 Ja bardzo lubię używać emotikonów - z nimi wiadomości są jakieś takie weselsze
RE: Emotikony - zosia898 - 03.10.2022 Używacie ich? ___ bielizna korygująca |