23.02.2022, 14:35
Ja bym na pewno postawiła na opanowanie podstaw gramatyki
W tym celu polecam zajrzeć do artykułu https://www.profi-lingua.pl/blog/mowieni...ych-uzywac, gdzie dowiecie się, jak mówić w języku przyszłym po angielsku.
W tym celu polecam zajrzeć do artykułu https://www.profi-lingua.pl/blog/mowieni...ych-uzywac, gdzie dowiecie się, jak mówić w języku przyszłym po angielsku.
