11.01.2022, 15:59
Musiałam podszkolić swój angielski, bo zamierzałam wyjechać na delegację z pracy do WB. Wiadomo, jak nie używa się obcego języka cały czas, to nie wszystko się pamięta, a jednak na delegacji musiałabym się cały czas nim posługiwać. Na lekcje poszłam do szkoły językowej Language Pro-Expert http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/o...-doroslych w Czechowicach-Dziedzicach. Bardzo polecam ten kurs, prowadza zajęcia dla dorosłych, dzieci, ale także dla seniorów, ceny mają korzystne, a lektorzy są fantastyczni.
