Moja córka również uczy się angielskiego, jest w przedszkolu. Jestem pod wrażeniem jaką dzieci mają pamięć. A ta w nauce języków zdecydowanie się przydaje. Właśnie Alicja i jej pytania stały się dla mnie motywacją i również uczę się angielskiego. Oprócz pracy z lektorem to też takie filmiki https://www.youtube.com/watch?v=i8EdG_I2XL8 są bardzo przydatne. Dużo ważnych rzeczy można się dowiedzieć. Wcale ta nauka nie jest taka trudna jak się okazuje.
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
|
Angielski dla pierwszoklasity
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
