21.12.2021, 21:36
Oczywiście, że należy opinie czytać i jak tak robię. Także znajomym się pytałam i bardzo dobre opinie ma deweloper Sogo. Przejrzałam sobie jego ofertę i bardzo zaciekawiły mnie bezczynszowe mieszkania w Smolcu - http://www.osiedla-sogo.pl/smolec . Duży metraż, ogród, antresola i idealna lokalizacja dla rodzin. Coś czuję, że się zdecyduję na zakup
