01.03.2021, 17:44
Fajnie... Warto się budować i zyskać swój własny kąt na ziemi. Każdy etap takiej budowy naprawdę cieszy, wiem to po sobie. U nas czas przyszedł na docieplenia cennik . Nie wiem jeszcze dokładnie na co się zdecyduję, ale widziałam że u firmy Wi-Bud można na stronie przekalkulować sobie wstępnie wszystko.
