23.03.2020, 08:32
Może właśnie od wieku przedszkolnego warto uczyć, oswajać dziecko z językami obcymi
Ważne jest to żeby było to bezpiecznie i w formie zabawy wprowadzane. Fajnie, że jest taka opcja w ogóle, kiedyś byłoby to nie do pomyślenia. Dzieci obecnie mają o wiele większe możliwości niż my i to mi się podoba.
Ważne jest to żeby było to bezpiecznie i w formie zabawy wprowadzane. Fajnie, że jest taka opcja w ogóle, kiedyś byłoby to nie do pomyślenia. Dzieci obecnie mają o wiele większe możliwości niż my i to mi się podoba.
