25.06.2026, 11:46
Słuchajcie, zbliża się sezon na letnie przyjęcia rodzinne i komunie, a ja zadeklarowałam się, że upiekę słodkości dla całej rodziny. Muszę to jakoś bezpiecznie przewieźć samochodem w ten upał i szukam porządnych opakowań. Znalazłam w sklepie Elhandel.pl takie tekturowe pudełka na ciasto i zastanawiam się, czy są wystarczająco sztywne. Nie chciałabym, żeby dno się wygięło pod ciężarem sernika. Korzystał ktoś?
