24.06.2026, 10:39
Serio, mam wrażenie, że nauka angielskiego dla dzieci to świetny pomysł. Ostatnio dowiedziałam się o kursie Teddy Eddie, który jest właśnie skierowany do maluchów w wieku 2-7 lat. Wydaje mi się, że taka zabawowa forma nauki może naprawdę przyciągnąć ich uwagę. Jeśli ktoś z was szuka materiałów dla swoich pociech, to warto zajrzeć na stronę https://teddyeddieandmore.com/ Dajcie znać, co myślicie o takich kursach!
