Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 20
Liczba wątków: 10
Dołączył: 20.04.2026
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Dla mnie największym gamechangerem była regularna aktywność fizyczna. Nie siłownia 6 razy w tygodniu, tylko po prostu trochę ruchu każdego dnia. Spacer, rower albo nawet krótki trening w domu robią ogromną różnicę. Energia jest większa, sen lepszy i głowa bardziej odpoczywa. Szkoda, że człowiek często przypomina sobie o tym dopiero wtedy, gdy zaczyna gorzej się czuć.
apok_693dcfc11532
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona. - przez navor - 10.05.2026, 01:09
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości