Serwis Nedds24.pl
Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona. - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona. (/showthread.php?tid=29477)



Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona. - Xevor - 08.05.2026

Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona. Nieważne czy praca fizyczna, biurowa czy nauka — praktycznie każdy mówi o braku energii i stresie. Sam próbuję trochę bardziej zadbać o zdrowie, ale im więcej czytam w internecie, tym większy mam chaos w głowie. Jedni polecają suplementy, inni posty przerywane, jeszcze inni mówią, że wystarczy tylko lepiej spać. Jak to wygląda u Was? Co faktycznie pomogło Wam poczuć się lepiej na co dzień?


RE: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona. - navor - 10.05.2026

Dla mnie największym gamechangerem była regularna aktywność fizyczna. Nie siłownia 6 razy w tygodniu, tylko po prostu trochę ruchu każdego dnia. Spacer, rower albo nawet krótki trening w domu robią ogromną różnicę. Energia jest większa, sen lepszy i głowa bardziej odpoczywa. Szkoda, że człowiek często przypomina sobie o tym dopiero wtedy, gdy zaczyna gorzej się czuć.

apok_693dcfc11532


RE: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona. - Rattan - 10.05.2026

Bo tak jest niestety