09.04.2026, 10:55
A co po liceum ? Macie już jakieś konkretne plany jeśli chodzi o studia i kierunki ? Jeśli zastanawiacie się nad fizjoterapią, psychologią czy pielęgniarstwem to sprawdźcie sobie koniecznie ofertę Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-magisterskie/. Ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk a do tego wysoki poziom. Na plus przyjazna atmosfera i konkurencyjne czesne.
