27.03.2026, 15:54
Oj tak, przebodźcowanie potrafi wykończyć. Ja wtedy stosuję całkowity odizolowanie od ekranów – telefon ląduje w szufladzie, a ja wyciągam książkę albo po prostu gapię się przez okno z kubkiem dobrej herbaty.
|
Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? - przez nela - 21.02.2026, 21:24
RE: Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? - przez trolla - 27.03.2026, 15:54
RE: Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? - przez Anetka - 31.03.2026, 14:54
RE: Potrzebujecie przestrzeni wyłącznie dla siebie? - przez zosia898 - 07.06.2026, 21:40
|