27.03.2026, 15:51
U mnie najlepiej sprawdza się zasada 'trybu samolotowego' po 19:00. Dodatkowo odinstalowałam aplikacje służbowe (Slack, poczta) z prywatnego telefonu – jeśli muszę coś sprawdzić, otwieram laptopa.
|
Jak postawić granice?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Jak postawić granice? - przez nela - 21.02.2026, 21:17
RE: Jak postawić granice? - przez zosia898 - 23.03.2026, 03:34
RE: Jak postawić granice? - przez trolla - 27.03.2026, 15:51
|