18.02.2026, 14:27
Teraz już nie pada śnieg ale za to jest ładnie, biało, zimowo
|
Pogoda
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Pogoda - przez nela - 18.02.2026, 14:27
|