![]() |
|
Pogoda - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: Pogaduszki przy kawie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=224) +--- Wątek: Pogoda (/showthread.php?tid=28313) |
Pogoda - Anetka - 18.02.2026 jaka jest u ciebie pogoda?? U mnie śnieg pada RE: Pogoda - nela - 18.02.2026 Teraz już nie pada śnieg ale za to jest ładnie, biało, zimowo
|