21.01.2026, 16:48
(30.09.2025, 21:06)Dosia napisał(a): Pamiętacie bajki jakie były? Szkoda,że już nie grają , kiedyś było super zawsze dobranocka była.
Zgadzam się w stu procentach! Te dawne bajki miały duszę i były pełne uczuć. Teraz mam wrażenie, że wszystko tworzy się tylko po to, żeby wycisnąć kasę z wyświetleń. Kiedyś dobranocka to był rytuał, a dzisiaj ta magia gdzieś uciekła. Szczególnie uwielbiałem Bolka i Lolka!
