07.10.2025, 10:53
Fajnie, że poruszacie tu tez temat uczelni wyższych
jeśli planujecie iść w kierunkach medycznych i myślicie m.in o pielęgniarstwie czy położnictwie to warto sprawdzić ofertę Warszawskiej Akademii Medycznej. Ciekawe zajęcia, wysoki poziom a do tego świetni wykładowcy.
jeśli planujecie iść w kierunkach medycznych i myślicie m.in o pielęgniarstwie czy położnictwie to warto sprawdzić ofertę Warszawskiej Akademii Medycznej. Ciekawe zajęcia, wysoki poziom a do tego świetni wykładowcy.
