29.09.2025, 12:12
Do domów parterowych często celuje się w 7–9 kW przy pompie ciepła, ale to zależy od izolacji i okien. Tak, w tym temacie też słyszałam, że AIWA jest ok, bo zakres mocy pozwala dobrać sprzęt bez przewymiarowania. Ja bym unikała kupowania „na zapas”, bo to generuje krótkie cykle pracy. Podgląd serii i mocy znajdziecie na https://www.aiwa.pl/. Jak podchodzicie do doboru, macie OZC czy liczycie według zużycia z ostatnich sezonów?
