Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Macie doświadczenia z przedszkolami w Piasecznie
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 246
Liczba wątków: 138
Dołączył: 12.03.2025
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Dużo info na forach jest odnośnie Pluszowego Misia pod Piasecznem w Staraej Iwicznej – https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce prowadzone z sercem i wizją. Ogromny plus za warsztaty dla rodziców – takie wartościowe i pomagające lepiej zrozumieć dziecko. To nie tylko przedszkole, ale cała zdrowa społeczność, która rośnie razem.
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Macie doświadczenia z przedszkolami w Piasecznie - przez Konstaja - 08.09.2025, 05:58
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości