02.06.2025, 15:25
Farmakologia to kierunek, który zyskuje na popularności, dlatego farmakologia studia często pojawiają się wśród rozważań kandydatów. Słyszałam, że studia są wymagające, ale dają szerokie możliwości pracy w różnych sektorach zdrowia i farmacji. Zastanawia mnie, czy ktoś ma doświadczenie z tym kierunkiem i może opowiedzieć, jak wygląda codzienność studenta farmakologii. Warto poznać też, jakie są perspektywy po ukończeniu takich studiów.
