08.05.2025, 16:43
No z tego co wiem, to po prostu wykupujesz kurs, korzystać z lekcji, po każdej lekcji są jakieś zadania, quizy, aby sprawdzić zdobytą wiedzę, no i ogólnie do wszystkiego możesz w każdej chwili sobie wrócić
|
Matura
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Matura - przez zosia898 - 17.04.2025, 00:56
RE: Matura - przez dora881 - 17.04.2025, 02:03
RE: Matura - przez zosia898 - 08.05.2025, 16:43
|