20.12.2024, 14:12
Jestem bardzo zadowolona z wyboru Liceum TE Vizja. Córka rozwija się tu na wielu płaszczyznach, a ja czuję, że jest w dobrych rękach. To szkoła z naprawdę indywidualnym podejściem do uczniów
|
do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez Hiki - 15.11.2024, 15:26
RE: do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez alije - 15.12.2024, 21:40
RE: do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez bruminka - 20.12.2024, 14:12
RE: do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez boszka - 03.02.2025, 09:58
RE: do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez Aligru - 04.07.2025, 08:12
RE: do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez Szymon31 - 26.08.2025, 16:34
|