08.11.2024, 12:25
(08.11.2024, 11:27)numa napisał(a): jeśli chodzi o rekrutacje to najważniejsze jest to, by nie zwlekać ze składaniem dokumentów ( kompletu). bo z tego co wiem to liczy się przede wszystkim olejność zgłoszeń.
super, wielkie dzięki za odpowiedz
podejrzewam, ze chętnych na 1 miejsce na tak popularnym kierunku nie brakuje więc rzeczywiście lepiej wszystkie formalności załatwuć od razu, żeby potem nie było niemiłego zaskoczenia.
