Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Cześć, do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski?
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 656
Liczba wątków: 310
Dołączył: 24.10.2022
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Jak chcesz dobrze wykorzystać czas nauki to popatrz na https://www.facebook.com/profile.php?id=61561180379494 z metodą Leo English. Oprócz samych zajęć, fascynującą i bezpieczną technologią, masz dostęp do platformy online, aby nie tylko być na bieżąco, lecz też wiedzieć co ćwiczyć z dzieckiem w domu, żeby efekty nie było krótkotrwałe.
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Cześć, do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez Hiki - 28.10.2024, 15:36
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: