25.10.2024, 12:56
Cześć, do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? Jest tyle tego, że sam nie wiem gdzie. Od razu możecie powiedzieć, z jakiej metody nauczania korzystają, bo to też jest decydująca informacja.
|
Cześć, do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski?
|
|
25.10.2024, 12:56
Cześć, do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? Jest tyle tego, że sam nie wiem gdzie. Od razu możecie powiedzieć, z jakiej metody nauczania korzystają, bo to też jest decydująca informacja.
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Cześć, do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez Woterya - 25.10.2024, 12:56
RE: Cześć, do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez Hiki - 28.10.2024, 15:36
RE: Cześć, do której szkoły zapisujecie swoje pociechy na angielski? - przez Dabosa2 - 24.01.2025, 12:36
|