09.10.2024, 14:22
Orientuje się ktoś może, czy istnieje w Krakowie szkoła, która ma fiński system nauczania? Chciałabym porozmawiać z osobami, które zdecydowały się na ten sposób nauki.
|
fiński system nauczania?
|
|
09.10.2024, 14:22
Orientuje się ktoś może, czy istnieje w Krakowie szkoła, która ma fiński system nauczania? Chciałabym porozmawiać z osobami, które zdecydowały się na ten sposób nauki.
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
fiński system nauczania? - przez Hiki - 09.10.2024, 14:22
RE: fiński system nauczania? - przez Ruyuka - 10.10.2024, 09:01
|