Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Restauracja
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 280
Liczba wątków: 1
Dołączył: 10.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Jeśli szukasz restauracji, do której będziesz mogła pójść na przykład ze znajomymi to zerknij sobie
tu https://www.restauracjafilharmonia.pl/
to piękne i bardzo stylowe miejsce myślę, że będziesz zachwycona.
A warto znać takie miejsca, do których możesz zabrać rodzinę i po prostu spędzić dobrze czas. To mega ważne.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 191
Liczba wątków: 3
Dołączył: 30.05.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Zorganizuj dowolną imprezę okolicznościową: komunię, chrzest, wesele, imprezę urodzinową, spotkanie firmowe, a nawet koncert. W restauracji http://brunchandcoffee.pl z domowym jedzeniem oraz potrawami najwyższej jakości na pewno będzie ona udana.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 5
Liczba wątków: 0
Dołączył: 12.06.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Jadamy raz na jakiś czas, kiedy nie chce nam się gotować obiadu. Zwykle decydujemy się na sushi.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 2,145
Liczba wątków: 98
Dołączył: 05.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Jak się nie chce gotować to można wziąć jedzenie na wynos i za pośrednictwem tej stronki https://www.natelefon.olsztyn.pl/ można znaleźć swój ulubiony lokal na terenie Olsztyna. Zerknijcie sobie, bo naprawdę świetna rzecz, nie trzeba nigdzie szukać, wszystko podane jest w jednym miejscu
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,143
Liczba wątków: 5
Dołączył: 26.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Jeśli chodzi o Kraków to szczerze polecam Restaurację Pod Baranem. Na stronie https://podbaranem.com/ zapoznacie się z ich ofertą. Ja bardzo lubię tam wracać w wolnej chwili. Odpowiada mi ich menu i wystrój.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,178
Liczba wątków: 306
Dołączył: 02.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
29.08.2019, 14:56
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2019, 15:19 przez kongo.)
Jeśli chodzi o pyszną restaurację to ostatnio gościliśmy w Kuchni Otwartej w Lublinie. Muszę przyznać, że bardzo nam zasmakowały ich propozycje. Na stronie https://kuchniaotwarta.com można sobie poczytać ich menu.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 58
Liczba wątków: 7
Dołączył: 11.07.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Polecam sprawdzonego stomatologa, Zadzwoń do nich https://dobradentystka.pl/zabiegi/implanty/ , na pewno znajdą jakieś miejsce na leczenie kanałowe czy podjęcie zabiegów wstawienia implantów
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 19
Liczba wątków: 1
Dołączył: 25.06.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Bardzo lubimy podróżować i poznawać przy tym nowe smaki. Niedawno mieliśmy okazję gościć w restauracji Sekrety Piwowara http://www.sekretypiwowara.pl w Świeradowie Zdrój. Z pewnością każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. W menu znajdziemy wołowinę, cielęcinę, ryby, a także szeroką ofertę deserów, win, czy piw. Wspaniała atmosfera panująca w restauracji, sprawia, że od razu po wyjściu, aż chce się wrócić z powrotem . Pewnie jeszcze nie raz tam zagościmy.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 57
Liczba wątków: 1
Dołączył: 15.06.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
W jakich restauracjach w Warszawie jadacie? Które są godne polecenia? Byliście może kiedyś w http://www.oto-sushi.pl ?
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,121
Liczba wątków: 108
Dołączył: 01.08.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Witam, zalezy mi na znalezieniu donrej restauracji w Trojmiescie. Chcę zrobic niespodziance zonie i zabrac ja na rocznice slubu na uroczysta kolacje. Kolega polecał mi tę restaurację http://quadrille.pl/bialy-krolik/ Co sądzicie? Byliscie tam? Z tego co kojarzę miejsce znajduje się w Gdyni.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości