Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 1 głosów - średnia: 4
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Oprogramowanie dla firm
|
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,276
Liczba wątków: 7
Dołączył: 26.04.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Jeżeli ciekawi was sprawa związana z oprogramowaniem ERP, to koniecznie w wolnej chwili zerknijcie sobie na stronę tego portalu https://jakowisko.pl/enova-365-i-oprogra...-praktyce/ . Myślę że jest tam wiele ciekawych informacji, które z pewnością was zaciekawią.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,458
Liczba wątków: 3
Dołączył: 21.06.2019
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
A mnie teraz zainteresowało oprogramowanie, które tutaj https://develogic.pl/oprogramowanie-dla-...nwestycji/ znalazłam. Jest to idealna opcja dla deweloperów oraz firm budowlanych, które chcą mieć wgląd do tego co się dzieje z daną inwestycją, jak wygląda kwestia budżetu etc.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 2,145
Liczba wątków: 98
Dołączył: 05.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Zależy oczywiście o jaką firmę chodzi, ale w zasadzie każda branża ma dedykowane oprogramowanie. Ostatnio widziałam nawet dostępny program dla piekarni ułatwiający zarządzanie i sprzedaż
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 653
Liczba wątków: 5
Dołączył: 13.07.2020
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Mi dzisiaj w oko wpadło oprogramowanie z https://www.ccontrols.net/pl/wsparcie/po...works.html i zastanawiam sie nad wprowadzeniem go do swojej firmy. Z pewnością ułatwiłoby nam pracę i pozwoliło na rozój firmy. Co o nim sądzicie?
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 870
Liczba wątków: 53
Dołączył: 12.07.2022
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Odsyłam Was na stronę https://www.deeptechnology.ai - zajmują się wszelkiego rodzaju rozwiązaniami IT dla firm. Co ważne, są naprawdę profesjonalni. Polecam z czystym sumieniem.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,151
Liczba wątków: 104
Dołączył: 01.11.2018
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
08.08.2022, 12:28
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2022, 15:16 przez zosia898.)
Hej, słyszeliście natomiast o tym, że kierownictwo sap zawiesiło wsparcie sap w Rosji ze względu na inwazję na Ukrainę? Sama niedawno się o tym dowiedziałam z tego artykułu https://itwiz.pl/czy-microsoft-i-sap-pod...w-z-rosji/ . Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem, to polecam.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 696
Liczba wątków: 7
Dołączył: 02.12.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
odpowiednie oprogramowanie to podstawa sprawnego zarządzania firmą. Na pewno warto pomyśleć o narzędziu, które zadba o pełne bezpieczeństwo danych zarówno klientów jak i pracowników. Myślę, ze warto poczytać o kanale zgłoszeniowym Sygnalista24 https://sygnalista24.info/. Ten kanał służy przede wszystkim dyskretnemu i anonimowemu przekazywaniu danych przez pracowników na przykład odnośnie tego co się dzieje w firmie.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,117
Liczba wątków: 40
Dołączył: 22.03.2019
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
A w swojej firmie jak pracujecie nad rozwojem pracownika i dobrymi relacjami w firmie? https://www.money24.com.pl/business-coac...pracownika business coaching to bardzo ważny temat w całokształcie rozwoju firmy, a co ważniejsze w rozwoju pracownika, który dzięki temu wydajnie może pracować i generować większe zyski.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 1,070
Liczba wątków: 46
Dołączył: 25.11.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
W obecnych czasach oprogramowanie do firm jest niezbędne aby wymiana informacji była szybka i odpowiednie osoby miały do nich dostęp o każdej porze. Zapoznaj się z ofertą tej firmy https://primesoft.pl/dokumentacja-projektowa/ która od lat dostarcza odpowiednie rozwiązania. Dzięki niej możesz wdrożyć w firmie zarządzanie dokumentacją projektową czy elektroniczny obieg dokumentacji.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 375
Liczba wątków: 0
Dołączył: 19.09.2022
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Grunt to zorientować się, jakie oprogramowanie może okazać się dla Was najkorzystniejsze. Na rynku można przecież znaleźć wiele różnych rozwiązań, więc warto dobrze przekalkulować sobie ten temat. W https://www.ccontrols.net/pl/ czytałem sporo o różnych rozwiązaniach i wydaje mi się to interesujące. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości